Board To The Death
The Dice Tower
Undead Viking

piątek, 2 marca 2012

Zostań czempionem "World of Warcraft TCG"

Wydawca gry karcianej "World of Warcraft TCG" przygotował 5 specjalnych talii - każda z nich skupiona jest na jednej z bardzo znanych postaci świata World of Warcraft.

Lady Jaina Proudmoore jest prawdopodobnie najbardziej znaną i najpotężniejszą czarodziejką na trzech kontynentach. Wychowanka czarodziei z Dalaran jest mistrzynią lodowych zaklęć.
Mroczna łowczyni i Królowa Zapomnianych Lady Sylvanas Windrunner rozprawi się z każdym stojącym na jej drodze za pomocą swego łuku, pułapek i trików.
Hogger, wojowniczy Gnoll, bardzo dobrze znany mieszkańcom lasu Elwynn i okolicznych osad. Tym razem opuszcza swój nadrzeczny obóz prowadząc ogrów jako wsparcie.
Murkdeep, szaman rybich kreatur Murloków, ciska na wrogów swego klanu furię wszystkich żywiołów mamrocząc zaklęcia w murloczym języku.
Elderlimb to starożytny Drzewiec nie dość że potężnych rozmiarów to znający również moce druidów. Mając za sobą potęgę przyrody w tym samego drzewa Nordrassil, jest przeciwnikiem którego nie można lekceważyć.

Każdy z zestawów zawiera 60 kart, dodatkowo booster "Crown of Heavens" i szansę na specjalne karty przedmiotów do wykorzystania w komputerowym "World of Warcraft". Zestawy maja być dostępne w sprzedaży jeszcze w marcu.

Wykorzystane zdjęcia i grafiki pochodzą ze strony cryptozoic.com