Board To The Death
The Dice Tower
Undead Viking

wtorek, 6 marca 2012

Spirytystyczne rozstania i powroty

Cytując wikipedię:
"Ouija (czyt. łi-dżi lub łi-ja; prawdopodobnie od fr. oui i niem. ja oznaczające tak) – deska albo plansza z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane (przez ducha lub osobę trzymającą wskaźnik – często odwrócony do góry dnem kieliszek) tworzą wyrazy tworzące odpowiedź na pytania zadawane przez członków seansu spirytystycznego. " Tabliczkę widzimy na grafice obok.

Wiemy że firma Hasbro ma w sprzedaży grę o takiej samej nazwie - "Ouija". Fluorescencyjną w cenie zaledwie 20 dolarów. Nie wiedzieliśmy jednak że wielkie studio filmowe Universal planowało film o tym tytule i współpracowało z Hasbro, zapewne miała wyjść specjalna wersja gry pasująca do filmu. Najpierw obie firmy nie mogły się pogodzić w sprawach finansowych przez co współpraca została zerwana.

Jednak niedawno współpracę podjęto ponownie, przesuwając plany na 2013 rok dotyczące filmu i gry. Za filmem stoją takie nazwiska jak: Michael Bay (Transformers), Brad Fuller, Andrew Form, Jason Blum (Paranormal Activity).

Ciekaw co z tego wyniknie dobrego.

Wykorzystane zdjęcia i grafiki pochodzą ze strony hollywoodreporter.com